Компанія

SNOL_233Наша історія:

Ми почали свій шлях на ринку термічно-технологічного обладнання з моменту заснування заводу електропечей в невеличкому литовському містечку Утені в 1960 р, першим виробом якого стала лабораторна муфельна піч MP-2М. Наше виробництво швидко розширювалося і на сьогоднішній день ми виробляємо понад 70 моделей лабораторних печей і більш ніж 90 моделей промислових печей. У 2004 році ми об'єдналися з концерном АТ UMEGA - найбільшою металообробною компанією в країнах Балтії, яка налічує понад 700 співробітників..

На сьогоднішній день 

На сьогоднішній день наша продукція є лідером ринку в країнах СНД і поступово ми розширюємо популярність нашої торгової марки в усьому світі. Висока якість нашої продукції привела до швидкого зростання продажів не тільки в Європі, але і в таких регіонах, як Азія, Близький Схід, Африка, Північна і Південна Америка. На сьогоднішній день 90% від загального обсягу нашої продукції експортується на закордонні ринки.

Ми приділяємо особливу увагу розробці нашої продукції з використанням передових технологій і наукових процесів. Наш кваліфікований персонал і високоякісні матеріали дозволяють досягати високої якості, надійності і довговічності продукції, що випускається.

Ми продовжуємо розширювати перелік нашої продукції і послуг для задоволення виникаючих потреб ринку. Для найвимогливіших клієнтів, ми готові розробити і виготовити обладнання за індивідуальним замовленням.

Our advantages:

  • Developed according to European standards – SNOL products bear CE mark and company’s Quality Management System is certified by Bureau Veritas Quality International in compliance with ISO 9001:2008 / LST EN ISO 9001:2008 standards.
  • One of the biggest manufacturers in the world – reaching more than 4000 units per year.
  • Reliability – we pay specific attention to products functionality and features.Prototype SNOL
  • Short lead time – we keep our most popular products in stock and 90% of our production is built in house.
  • Durability – some of our customers have continuously used the same SNOL products for more than 50 years.
  • Our team of professional engineers are ready to offer customized solutions for your Hot innovations!

SNOL на Analytica 2016

Analytica is the International Trade Fair for лабораторні Technology, Analysis and Biotechnology…

Let’s meet in Arablab’16

SNOL will participate in one of the biggest exhibition of laboratory equipment in Middle East and Africa – ARABLAB 2016. It is a trade show for the…